İkinci el araç almak için ilanları inceleyen tüm kişiler, hemen hemen her araçta küçük ya da büyük hasarlar olduğunu görmektedir. araçlarda oluşan hasarlar hakkındaki net bilgi, ekspertiz raporu ile öğrenilmektedir. Oto ekspertizi ve ekspertiz raporu bu konuda büyük bir önem taşımaktadır. Oto ekspertiz raporlarında, satılacak ya da alınacak araçlar hakkında, uzman kişilerin yaptığı detaylı incelemelerin sonucunu yer almaktadır. Araç almayı düşünen kişiler, kazalı yada hasar kaydı bulunan araçlardan uzak durmayı tercih edebilirler. Kazalı aracını satmayı düşünen fakat alıcı bulamayan kişiler, araçlarını hiç vakit kaybetmeden kazalı araç alan firmalar arasında, adından sıklıkla söz ettiren firmamız ile iletişime geçmelidir.

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, aracınızın hasar durumunu dikkate almadan, Türkiye’nin bütün illerinde hasarlı, pert ve kazalı araç alımı yapmaktadır. Firmamızda çalışan uzman teknik ekipleri araçlarınızı, sizin bize gelmenize gerek kalmadan, ayağınıza kadar gelerek yerinden alım yapmaktadır. Kazalı araçlarınız alınırken, alanında profesyonellik kazanmış ekiplerimiz araç fiyatlarını en yüksek değerden hesaplamakta ev o anda nakit olarak satın alma işlemlerini tamamlamaktadır. Firmamızda araç fiyatları, arabanın hasar durumuna göre belirlenmektedir. Kazalı araç alan firmalar, araçları alırken fiyatları en yüksek ve en güncel şekilde hesaplamaktadır.

Firmamızda hasarlı araç alınırken, kaza yada hasar durumun ne olduğunu dikkate alınmamaktadır. Araçlarınız ağır hasarlı olması, pert olması, ağır hasar kaydı bulunması ya da doğal afetler sonucu büyük darbeler alması firmamız için herhangi bir sorun oluşturmamaktadır ve müşteri temsilcilerimiz araçlarınızı gelip yerinde satın almaktadır.

Anında Nakit Ödeme İle Kazalı Araçlarınızı Alıyoruz

Sektörde, kazalı araç alan firmalar, hasarlı araç alım satım, hasarlı araç alan firmalarkazalı araç alım satım, hasarlı araç satışı  arasında oldukça önemli bir değere sahip olan firmamız, bu konuma müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin güvenini kazanması sayesinde gelmiştir. Pert ve hasarlı araçlarınızı, hasar durumunu sorgulamadan satın almaktadır. Firmamız, kazalı araç alımını Türkiye’nin her ilinde yerinde alım yaparak gerçekleştirmektedir. Çözüm odaklı, yenilikçi ve dürüst bir şekilde hizmet veren firmamız, kazalı araç alımlarını en yüksek fiyat garantisi ile yedi gün yirmi dört saat, nakit olarak yapmaktadır.

Yerinde Alım

Sektörde kazalı araç alan firmalar arasında lider konumunda yer alan firmamız, kazalı araçlarınızı 7 gün 24 saat nakit ödeme yaparak almaktadır. Dürüst, yenilikçi, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamız, sektörde en güvenilir firma olmamızı sağlamaktadır. Firmamız müşteri temsilcileri, Türkiye’nin neresinde olursanız olun hurda, pert ya da hasarlı araçlarınızı satın almaktadır.

Hasar Kaydı Nedir ?

Hasar kaydı, herhangi bir aracın başına gelen kazalar sonrası araçta oluşan hasarların tamamının görülmesini sağlayan kayıtlara verilen isimdir. Gerçekleşen kazalar sonucu aracın görüntüsünde bir deşiklik olmasa da, yaşanan kaza kayıtlara işlenmektedir. Aracın başına gelen her kaza, kayıtlarda hasar kaydı olarak görülmektedir. Ayrıca tam olarak hasar almamış araç parçaları da, değiştirildiğinde hasar kayıtlarında görünmek zorundadır. araçların hasar kayıtlarının bulunması trafiğe çıkmalarına engel olmamaktadır. Hasar kayıtları, sadece araçların alıcı bulmalarını zorlaştırmaktadır. Hasar kayıtlı araçlarını satmakta zorlanan kişiler, firmamız ile iletişime geçerek araçlarını o günkü değerine satma fırsatını yakalayabilirler.

Pert Kaydı Nedir ?

Yaşanan trafik kazaları sonucunda araçların ağır hasarlar alması, kullanılmaz duruma gelmesi ya da değerinin kaybolmasını pert araç olarak adlandırılmaktadır. Gerçekleşen kazalar sonucunda kasko sigortalarında yüzde yetmiş oranından fazla hasara uğramış araçlar pert araç olarak ifade edilmektedir. Sigorta şirketleri, perte çıkan araçların o günkü değerini maddi olarak ödemek durumundadır. Pert araçların durumunun plaka numaralarına işlenmesi ile pert araç kaydı oluşmaktadır. Yaşanan kaza sonucu araç pert olduğunda, bağlı olunan sigorta şirketinin zararları karşılaması için yapılması gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında vakit kaybetmeden sigorta şirketine haber verilmeli ve kazalı aracı incelemek için exper talep edilmelidir. Pert araçlarını değer kaybetmeden satmak isteyen kişiler, kazalı araç alan firmalar ile iletişime geçmelidir.