Hasarlı araç alan firmalar ile hasar gören araçlarınızı nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Kaza yapmak, kimsenin sevmediği bir durumdur. Stresi çok büyüktür. Aracınız çok hasar almışsa ve tamir ettirmek istemiyorsanız ya da tamir edilebilecek durumda değilse, onu satmak en akıllıca yoldur. Firmamız, Türkiye’nin her yerinden hasar gören araçları satın almaktadır. Zor durumda ve stresli olan müşterilerimize destek olarak, kurtulmak istediklerini araçlarını en iyi fiyat garantisi ile yerinden alıyoruz. Hasar görmüş bir aracı yerinden kaldırmak bile maliyetli bir iştir. Bu konularla uğraşmamak için hemen bize ulaşın. Aracınızı olduğu yerden alalım ve sizin için dert olmaktan kurtaralım. Hasarlı da olsa aracınızı en iyi fiyata satın alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hasarlı araç alan firmalar ile kazanabileceğiniz para, aracın hasar durumuna göre değişmektedir. Firma yetkilisi aracı inceleyerek size bir fiyat verecektir. Bu fiyat üzerinden anlaşıldığı durumlarda ödemeniz nakit olarak yapılmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile güvenle çalışabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinden yaptığımız hasarlı araç alımları ile satış yapan araç sahiplerini memnun etmekteyiz. Bu araçların geri dönüşümde kullanılması ise, orijinal yedek parça ihtiyacı olan arabalara ürün temin edilmektedir. Hasar büyük olsa bile başka bir araç için yararlı olabilecek bir parça bulunabilir. Bu sayede kullanılamaz durumda olan bir arabadan başka bir araba için çok değerli olan bir parça hayata döndürülmektedir.

Hasarlı araç alan firmalar içinde hizmetlerimiz ile firmamız 1990 yılından beri hizmet vermektedir. Bu güne kadar araçlarını satın aldığımız binlerce müşteri, kaza yapmanın verdiği bu kötü durumdan kurtulmuştur. Paraya çevirdikleri araçlar ile başka bir araç almak için arayışa girmişlerdir. Özellikle can kaybının yaşanmadığı ve araçların çok hasar gördüğü durumlarda, bu trajik olaydan etkilenen sürücüler kazayı yaptığı aracı kullanmak istemez. Elinden çıkarıp, farklı bir araç ile yola devam etmek ister. Siz de satış yapamadığınız hasarlı araçlarınız için bizi arayın ve nakit para ile aracınızı hemen satın. Kötü anıları arkanızda bırakarak, araba kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaza yapılan arabayı tekrar kullanmak, insanın kendini tedirgin hissetmesine neden olur.

Kazalı Arabalar İçin Değerinde Alım

Hasarlı araç alan firmalar içinde, kaza yapan kişiler için en iyi fiyatı veren firma olma ilkesi ile çalışmaktayız. Kaza yaptığı için kendini kötü hisseden ve psikolojisi bozulan kişiler, bir de yok paraya araçlarını satmak istemezler. Bu fırsatçıların beklediği bir durumdur. Firmamız teknik ekibi araç üzerinden gerekli incelemeleri yaptıktan sonra, size fiyat bilgisi verecektir. Siz de bu fiyattan memnun olursanız, satış işlemi resmi olarak gerçekleşir. Bu resmi işlem sonrasında paranızı nakit olarak alırsınız. Her şeyin belgeli ve satış kurallarına uygun olarak yapılması, satış yapmak isteyen müşteriler tarafından da memnuniyet ile karşılanmaktadır. Değerinde alım yapan firmamız, bu sayede birçok kazalı araç sahibinin tercihi haline gelmiştir.

Hasarlı araç alım satım, kazalı araç alan firmalar, kazalı araç alım satım, Hasarlı araç satışı için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Kaza yaptıktan sonra, olayın şokunu atlatmak kolay değildir. Arabada bulunan aileniz ve varsa kaza yaptığınız diğer arabadaki kişilerin sağlığından emin olduktan sonra, arabanın durumu ile ilgilenebilirsiniz. Kaza yaptığınız yer neresi olursa olsun, yaygın servis ağı ile firmamız olduğunuz yere gelecektir. Bu sayede aracınızı inceler ve sizi de aracı transfer etme gibi dertlerden kurtarır.  Müşterilerimizin kolay bir şekilde satış yapabilmesi için, kendi çekici hizmetimiz ile olay yerine gelip, satış sonrası aracınızı da alıp götürüyoruz. Kaza sonrası üzüntü içinde olmanız normaldir. Biz sizi hasarlı arabadan kurtarıyoruz.  Size de aracınızı değerinde satmış olmanın mutluluğunu bırakıyoruz.